17 października - XXIX Niedziela Zwykła - ogłoszenia

17.10.2021 r. – XXIX Niedziela Zwykła

 1. 17.10. Niedziela

  • Msza św. o godz. 9:00 z udziałem ministrantów seniorów a następnie spotkanie w domu parafialnym. Zaprasza ks. Tomasz.

  • Po Mszy św. o godz. 14:00 zapraszamy zainteresowanych tematyka misyjną na spotkanie w kawiarence domu parafialnego z wolontariuszkami naszej parafii, które opowiedzą o swojej wakacyjnej misyjnej posłudze w Kenii.

 2. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 17:15. Nowenna do NMP Królowej Rodzin we środy połączona z modlitwą różańcową po Mszy św. o godz. 18:00.

 3. W sobotę 23.10 w naszej parafii o godz. 9:00 rozpoczną się jednodniowe rekolekcje ewangelizacyjne pt. „Okiełznać Leniwca” prowadzone przez diakonię misyjną Ruchu Światło-Życie archidiecezji białostockiej. Zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 15 do 30 lat chcące pobudzić swoje życie duchowe. Będzie to czas wysłuchania konferencji, czas spotkania z bardzo ciekawymi gośćmi. Zapisać się na rekolekcje można przez link: https://facebook.com/events/s/rekolekcje-ewangelizacyjne-oki/451655602937452/

 4. W sobotę 23.10. o godz. 15:00 w domu parafialnym odbędzie się pierwsze spotkanie małżeństw powstającego nowego kręgu Ruchu Światło – Życie Domowego Kościoła w naszej parafii.

 5. W przyszłą niedzielę 24.10. w naszej parafii rozpoczynamy kurs przedmałżeński. O godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja w sali domu parafialnego.

 6. Nasza parafia organizuje wyjazd integracyjno – rekolekcyjny dla dzieci i młodzieży do Turośni Kościelnej w dniach 5-7 listopada (piątek – niedziela). Na ten czas wspólnej modlitwy oraz zabawy integracyjnej zapraszamy dzieci i młodzież ze wspólnot parafialnych (oaza, ministranci, schola), oraz wszystkich chętnych. Koszt wyjazdu to 110 zł. Karty zgłoszeniowe można wziąć od wtorku w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. Wszelkich informacji związanych z wyjazdem rekolekcyjnym udziela ks. Paweł.

 7. Wypominki, czyli modlitwy za zmarłych. Na stoliku za ławkami są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy wziąć kartkę i na niej wypisać zmarłych. Wypominki będą trwały od 2 do 6 listopada. O godz. 17:00 wypominki połączone z różańcem, Nieszpory żałobne oraz Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach. Można wybrać dzień, kiedy chcemy się modlić za swoich zmarłych, wybierając kartkę z konkretną przypisaną datą (prosimy zwrócić na to uwagę). Wypominki można składać po Mszach św. w zakrystii lub w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.

 8. W trosce o potrzeby duchowe wiernych naszej Archidiecezji, którzy udają się w corocznej pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej ks. Abp Józef Guzdek Metropolita Białostocki mianował ks. Tomasza Owsiejko Kierownikiem Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Ks. Tomaszowi życzymy owocnej posługi w tym dziele oraz potrzebnych łaski i Bożego błogosławieństwa.

 9. W dniu dzisiejszym po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby ubogich z naszej wspólnoty parafialnej, podopiecznych naszej parafialnej Caritas.

 10. Dziękujemy Wam za okazywaną życzliwość i troskę. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać.

 11. Życzy Wam dobrego tygodnia, niech Bóg Wam błogosławi.

Wasi duszpasterze

17.10.2021 r. – XXIX Niedziela Zwykła – Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Tomasz

Ks. Proboszcz, ks. Maciej

9:00

Ks. Tomasz

ks. Maciej, ks. Proboszcz

Ks. Paweł

10:30

Ks. Paweł

ks. Tomasz, ks. Maciej

Ks. Proboszcz

12:00

Ks. Maciej

ks. Tomasz, ks. Paweł, ks. Daniel

14:00

Ks. Daniel

Ks. Paweł, ks. Maciej

17:15

Różaniec

Ks. Daniel

18:00

Ks. Proboszcz

ks. Daniel, ks. Maciej

19:30

Ks. Maciej

Ks. Proboszcz, ks. Daniel

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok