28 lipca - XVII Niedziela zwykła - ogłoszenia

 1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów przez wstawiennictwo św. Krzysztofa.
 2. W tym tygodniu:
  • 29.07. – poniedziałek – Wspomnienie św. Marty.
  • 31.07. – środa – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Prezbitera, w tym dniu po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin.
  • 01.08. – czwartek – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła. Jest to również pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy św. godzina święta.
  • 02.08. – piątek - pierwszy piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00 i 18.00. Osoby chcące skorzystać w tym dniu z sakramentu pokuty prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze przyjście do kościoła. Spowiadać będziemy z rana od 6.30, po południu od godz. 17.30.
  • 03.08. – sobota – pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 7.00.
  • 04.08 – niedziela – pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory i procesja Eucharystyczna.
 3. Do nabycia jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do lektury.
 4. Stowarzyszenie Rodzina na Plus działające przy naszej parafii zaprasza na kolejną autokarową pielgrzymkę, tym razem na trasie Toruń – Chełmno. Pielgrzymka odbędzie się w dn. 21-22 września br. Koszt 330 zł. Kontakt do organizatorów można uzyskać w kancelarii lub z wywieszonych ogłoszeń.
 5. Różaniec męska sprawa – śladami tajemnic. Modlitwa różańcowa mężczyzn w najbliższy wtorek o godz. 20:00 w naszej parafii.
 6. Z racji zbliżającego się odpustu parafialnego, proszę o pomoc w porządkowaniu terenu kościelnego. Zapraszam w przyszłą sobotę osoby mogące się zaangażować w pracę na godz. 9:00. Jeśli ktoś nie może w sobotę a mógłby zaoferować i poświęcić trochę czasu w ciągu tygodnia to również zapraszam. Trzeba wyczyścić chodniki, przyciąć żywopłoty, skosić trawę. Jeśli to możliwe, proszę o zbabranie odpowiednich narzędzi.
 7. Dziękujemy za ofiary na budowę naszej nowej świątyni. W ubiegłym tygodniu złożono 650 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za składaną makulaturę. W przyszłą niedziele ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.

Dziękujemy wszystkim za okazywaną życzliwość i życzymy dobrego tygodnia.
Szczęść Boże!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok